Etika on run ONLINE

Již 3. ročník Etiky on run, charitativního běhu na podporu našeho spolku, letos s heslem: VIRTUÁLNĚ SPOLEČNĚ

Fotografie: Jiří Kottas, 2019

Akce má tři části:

 1. Váš běh
  /Běžet může člověk bez handicapu i s ním, sportovec i nesportovec, jednotlivec či skupina, zkrátka kdokoli!!!/
  Běh se může uskutečnit v jakékoliv podobě (rychlosti, délce, náročnosti, v lese, obývacím pokoji… :-)) kdykoliv od 2. do 5. 12. 2020. Napište nám o něm a/nebo pošlete foto nebo video do 10 vteřin ideálně s vaším pozdravem na martina.etikalife@gmail.com.

 2. Možnost přispět na činnost Spolku Úsměvy:
  Můžete nás podpořit libovolnou částkou prostřednictvím Darujme.cz

 3. Sledování online vysílání,
  a to v sobotu 5.12. 11:00-13:00 na kanále youtube ZDE. Ve vysílání uvidíte nejen video sestřih účastníků běhu (videa a fotografie, které jste zaslali), ale také vystoupení pěveckého sboru Gymnázia Křenová, sestřih činností a akcí Spolku Úsměvy i pozdravy významných osobností, které nám vyjádřily podporu – nechte se překvapit:-)

Proveďte prosím, pokud možno i on-line registraci a my vám s radostí pošleme účastnický list s poděkováním. 🙂

Akce probíhá pod hlavičkou Lékařské fakulty MU v Brně. Záštitu nad akcí převzal děkan Lékařské fakulty, prof. MUDr. Martin Repko, Ph.D. Za realizaci projektu tisíceré díky organizačnímu týmu z Ústavu lékařské etiky, vedenému váženou paní doktorkou Martinou Novotnou!!!

https://www.med.muni.cz/etika-life/etika-on-run

Předchozí ročníky

1. ROČNÍK ETIKA ON RUN 2. ROČNÍK ETIKA ON RUN

Sestřih vašich příspěvků použijeme v živém vysílání 5. 12. 2020 11.00–13.00 na kanále: (bude upřesněn)
On-line sestřih bude v našem početně omezeném týmu velmi náročný, pošlete prosím aspoň část příspěvků do 4. 12. 2020. Budeme je ale přijímat až do 5. 12. 2020 až do 13.00.

Podpořte prosím svým virtuálním startovným v jakékoliv výšce Spolek pro pomoc lidem s Downovým syndromem a jejich rodinám Úsměvy.

Celá vámi darovaná částka je využita na aktivity lidí s DS (divadlo s herci s DS, logopedie, speciální fyzioterapie, atd.) V rámci běhu Etika on run jste v roce 2018 darovali celkem 20 000 Kč a v roce 2019 dokonce 32 000 Kč !!!

Proveďte prosím, pokud možno i on-line registraci a my vám s radostí pošleme účastnický list s poděkováním