Pobyt pro rodiny s dětmi – Hostětín 2021

Letos uspořádáme po kratší pauze opět pobyt pro rodiny s dětmi z Úsměvů! Tentokrát v nádherném prostředí Bílých Karpat, v obci Hostětín. Je to malá vesnice, známá svými modelovými ekologickými projekty. Každým rokem jezdí do Hostětína tisíce návštěvníků za inspirací, poznáním i relaxací. Mezi nejvýznamnější hosty patří britský princ Charles, který Hostětín navštívil v roce 2010 a ocenil šetrný přístup obce k životnímu prostředí. Nyní se mezi významné hosty zařadíme i my!

Bydlet budeme v moderním ekopenzionu – v pasivním domě s minimální spotřebou energie, který využívá obnovitelné zdroje a přírodní materiály. Užijeme si klidné prostředí venkova, krásnou okolní přírodu, a protože přijedeme na podzim, zažijeme i pravé Hostětínské moštování a zjistíme, co to všechno obnáší.

Pobyt bude rozdělen na dvě skupiny přibližně po 8 rodinách (klientech s DS). Rodiny s dětmi s DS do 10 let včetně mají termín 2.10. – 6.10. Rodiny se staršími pak 6.10. – 10.10. Bližší informace o celé akci, včetně elektronického odkazu na závaznou přihlášku, naleznete v přiloženém letáku zde: Hostětín 2021.

Těšíme se, že se v Hostětíně sejdeme ve velkém počtu, zažijeme spoustu pěkného, užitečného i relaxačního, a lépe se také někteří poznáme.