Zábavná online hodinka s Lenkou Cackovou

Milí rodiče,

Rozvolňování protiepidemických opatření je ve hvězdách a tak jsme připravili pro vaše děti novou aktivitu – zábavnou online hodinku s Lenkou Cackovou. Pro začátek budou hodinky dvě, jedna pro mladší děti zhruba do předškolního věku či první třída, druhá hodinka bude pro školní děti a starší. Tomuto rozdělení bude přizpůsobený i program. Rozdělení programu je orientační a sami se podle vašeho dítěte můžete rozhodnout, který program se mu bude líbit nebo vyhovovat víc, případně se může účastnit programů obou.

Lenka je zkušená lektorka a provozovatelka divadla, a jak o sobě sama říká, je žena, co miluje život. Našim dětem je velmi nakloněna a na práci s nimi se moc těší. Více se o ní můžete dozvědět zde a zde.

Program obou „hodinek“ bude vycházet z Lenčiných dlouholetých zkušeností s prací s dětmi a zároveň bude upravený na míru dětem s Downovým syndromem tak, aby se zábavnou formou něco naučily, případně zopakovaly. U nejmladších dětí předpokládáme účast s rodičem nebo nějakým jiným „asistentem“, u starších dětí podle potřeby.

K online hodince budete potřebovat funkční datové připojení na počítači nebo tabletu, v případě nouze na mobilu, každopádně doporučujeme co největší obrazovku a dobrý zvuk. Pošleme vám odkaz, na který se připojíte (Google Meet).

Online hodinky budou probíhat každou středu odpoledne, čas určíme na základě Vašich nejčastějších odpovědí v následujícím krátkém formuláři. Prosíme o jeho vyplnění co nejdříve, ideálně do pátku 12.2., poté zveřejníme přesný čas začátku.

První hodinka bude ve středu 17.2.2021.

Doufáme, že se vám tato aktivita bude líbit. Může být zároveň příležitostí, aby se děti viděly se svými kamarády alespoň na obrazovce, když to nyní nelze jinak. Těšíme se na vaše ohlasy.

Za výbor spolku

Karla Trusková