Arteterapie / Muzikoterapie / Tanec

ARTETERAPIE
Terapeutka Mgr. Klára Svobodová – Čáslavková
Pro děti cca školního věku a starší
Na arteterapii s dětmi pomáhají asistenti/asistentky, akce probíhá bez rodičů.

TANEC
Lektor: Kristýna Kučerová
Pro děti s DS cca od 5 let
Dle přihlášených dětí budeme řešit konkrétní podobu výuky – část dětí bude tančit, část dětí si bude kreslit nebo dělat jiné činnosti s asistentkami, pak se vystřídají. Lekce tance jsou zatím ve zkušebním režimu, posléze můžeme vytvořit konkrétnější skupiny (začátečníci/pokročilí/super pokročilí atd.).

MUZIKOTERAPIE
Terapeuti: Jan Kyncl, Dagmar Říhová
Muzikoterapie má tři podoby:
MUZIKOTERAPIE – pro děti s DS bez ohledu na věk (u dětí s DS nad 15 let prosíme o konzultaci, zda je pro ně vhodná tato klasická muzikoterapie, nebo by byla lepší muzikoterapie tornádo.
MUZIKOTERAPIE TORNÁDO – určena dětem s DS nad 15 let, které jsou natolik akční, že berou mladším dětem možnost se projevovat (prosím konzultujte s námi, kam vaše dítě patří).
RELAXAČNÍ MUZIKOTERAPIE – určena rodičům a terapeutům. při relaxační muzikoterapii ležíte a hraje vám hudba. Může být zakončeno společným povídáním a občerstvením. 

ARTETERAPIE / TANEC / MUZIKOTERAPIE
Platí se příspěvek : 50kč/členové spolku, 150kč/nečlenové

 

Hledáme dobrovolníky – asistenty! Pokud by se jednalo o Vaši první spolupráci s námi, ozvěte se nám na email info@usmevy.cz nebo na telefonní číslo 774992621 (Barbora Suchopárková). Získáte heslo na přístup k formuláři pro přihlášení.