Divadlo Kutálka

aneb Klíč ke všem srdcím

Kutálka je speciální program pro děti s kombinovaným – mentálním i tělesným – postižením. Kutálka je velice něžné představení kombinující jednoduchý příběh s hudbou a několika málo rekvizitami. Zdravotní klauni svým neobyčejným vystoupením vtahují děti do příběhu zhudebněním jejich křestních jmen. Tato účinná metoda na bázi muzikoterapie dokáže upoutat pozornost malých diváků a jako zázračný klíč otevřít většinu srdcí. Je nepopsatelným štěstím, když i děti, které jsou velice plaché a zpravidla nereagují na své okolí, najednou třeba i zpívají. Kutálka je představení vlídné a laskavé, které přináší radost. A téměř vždy se ho podaří zakončit společným radostným tancem alespoň těch zúčastněných, kterým to zdravotní stav umožní.

 

Akce je rozdělena podle věku dětí:

9:00 příchod mladších dětí (cca do 5 let)
9:30 představení pro mladší děti
10:00 příchod starších dětí (cca od 6 do 10 let)
10:30 představení pro starší děti

Po celou dobu akce budou mít maminky možnost popovídat si spolu mimo prostory, kde se hraje divadlo.
Vhodné vzít s sebou něco na zub!

Pozn.: rozdělení dětí je čistě orientační. Jistě jsou i dospělí lidé s DS, pro které je toto divadlo vhodné. Prosím, konzultujte s Jitkou Vrbkovou (732 638 900).

Představení je tentokrát určeno výhradně dětem s DS! Účast sourozenců povolena jen ve výjimečných případech po individuální domluvě. 

Přihláška ZDE